Сокальська ОДПІ: ліцензування роздрібної торгівлі тютюновими виробами та алкогольними напоями

Cокальська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Львівській області нагадує, що відповідно Закону України „Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” роздрібна торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами може здійснюватися суб’єктами господарювання всіх форм власності виключно за умови наявності у них ліцензій.

Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями на території міст становить 8000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат, що знаходиться у місці торгівлі, та 2000 гривень – на роздрібну торгівлю тютюновими виробами на кожне місце торгівлі. Вартість ліцензій на території сіл і селищ становить 500 гривень на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та 250 гривень – на роздрібну торгівлю тютюновими виробами на кожне місце торгівлі.

Безліцензійна роздрібна торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами тягне за собою покарання у вигляді накладення штрафу у розмірі 200 відсотків вартості отриманої партії товару, але не менше 17000 гривень.

Для платників податків створено зручні умови отримання ліцензій. Так, у Центрах обслуговування платників Сокальської ОДПІ та Радехівського відділення Сокальської ОДПІ надаються адміністративні послуги у сфері ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Зокрема, суб’єкти господарювання можуть подавати фахівцям Центрів обслуговування платників заяви та необхідні пакети документів для отримання ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. При цьому платникам немає необхідності звертатися безпосередньо до Головного управління ДФС у Львівській області для отримання ліцензій. Підготовлені до видачі ліцензії отримуються за місцем подачі документів.

Для виготовлення ліцензій необхідно звертатися за адресою: м. Радехів, пр. Відродження, 8, Центр обслуговування платників, зал № 2. Телефони для довідок: (03255)2-13-89, 2-20-59.