Радехівська міська рада прийняла участь в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку. На конкурс було подано три об’єкти: «Капітальний ремонт огорожі міського парку в м. Радехів Львівської області», «Реконструкції вуличного освітлення в с.Кути Львівської області», «Капітальний ремонт мережі вуличного освітлення в м.Радехові Львівської області». За умовами конкурсу, у разі потрапляння проекту до числа потенційних переможців, Радехівська міська рада отримає співфінансування з обласного бюджету на його реалізацію у розмірі 50% від загальної вартості.
Проект : «Капітальний ремонт огорожі міського парку в м. Радехів Львівської області» передбачає очищення, реставрацію, ремонт, фарбування огорожі на ін.заходи, завдяки яким буде покращено зовнішній вигляд об’єкту та збережено його від подальшої руйнації і пошкоджень. Оскільки огорожа центрального міського парку має важливе історичне значення, реалізація даного проекту є вкрай актуальною. Варто зазначити, що учасниками проекту стали також громада міста і спонсор, чий загальний фінансовий внесок становить 27,000 тис. грн.
«Реконструкції вуличного освітлення в с.Кути Львівської області» та «Капітальний ремонт мережі вуличного освітлення в м.Радехові Львівської області» це проекти, які передбачають встановлення світильників на території с.Кути та на окремих вулицях м.Радехів. У 2015-2017 роках на території міста уже було встановлено 235 LED-світильників, що значно скоротило обсяги споживання електроенергії та модернізувало мережу. Реалізація проекту капітального ремонту мережі вуличного освітлення у м.Радехів у 2018 році передбачає встановлення однієї сотні світильників з світлодіодними лампами. Оскільки вуличне освітлення у с.Кути відсутнє, установлення світильників у кількості 34 шт. на території населеного пункту значно підвищить комфорт та безпеку жителів. На даний момент там проживає близько 70 осіб, тому створення належних умов для їх життєдіяльності, у тому числі забезпечення вуличним освітленням є одним із основних завдань Радехівської міської ради у поточному році. Реалізація проектів «Капітальний ремонт мережі вуличного освітлення в м.Радехові Львівської області» та «Реконструкції вуличного освітлення в с.Кути Львівської області» передбачає фінансовий внесок громади та спонсорів у розмірі 30,000 тис. грн. та 19,000 тис. грн. відповідно. Небюджетний внесок конкурсанта, тобто кошти залучені від громади і спонсора, є обов’язковою умовою участі у конкурсі проектів місцевого розвитку. Його результати стануть відомі після того як Конкурсна рада опрацює усі заявки та обере переможців, у квітні 2018 року.

ЗВЯЗОК