Навчання та перекваліфікація

Грант до 400 євро на навчання та перекваліфікацію для ветеранів/ок з Київської, Львівської та Дніпропетровської областей

В рамках проекту, звільнені/демобілізовані учасники АТО (ООС) з Київської, Львівської та Дніпропетровської областей можуть отримати грант (до 400 євро) на проходження професійних курсів із підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації в навчальних закладах України. Водночас, проект пропонує наступні заходи:

– 2-денні тренінги про те, як інтегрувати військовий досвід у цивільну професію;

– індивідуальні гранти на навчання та перекваліфікацію або підвищення кваліфікації (розмовна англійська, програмування, створення мобільних додатків, курси барменів та ін..) у розмірі до 400 євро;

– 1-денні тренінги із розвитку навичок самопрезентації, лідерства, фінансової грамотності, ведення переговорів та ефективного діалогу, тай менеджменту;

– поради персонального кар’єрного консультанта, який допоможе розробити індивідуальну стратегію працевлаштування.

Для участі у зазначеному проекті звільненому/демобілізованому учаснику АТО (ООС) необхідно:

Перейти за посиланням https://ee.humanitarianresponse.info/x/#kcvY2NrA та заповнити анкету.

2. Відвідати дводенний тренінг з приводу етапів реалізації проекту.

3. Обрати навчальний заклад та вид курсів.

4. Заповнити та подати заявку на отримання гранту.

5. Представити свою заявку: пояснити, чому було обрано саме ці курси.

6. Отримати грант: оплату обраних курсів. Додатково інформуємо, що прийом заявок триватиме до завершення формування тренінгових груп. Пріоритет буде надано заявникам, які наразі не мають постійного місця роботи; мають низьку заробітну плату або часткову зайнятість; самі виховують дітей; утримують багатодітні родини або мають інвалідність; жінкам з числа учасників АТО (ООС). Крім цього, грант надається винятково у формі оплати узгоджених навчальних курсів та не передбачає грошових виплат учасникам. Проект співпрацює з усіма навчальними закладами України, які мають відповідну реєстрацію..