18 травня – ДЕНЬ ЄВРОПИ

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.У День Європи мешканці України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

Кожного року у столиці України відбуваються традиційні святкування, на Хрещатику облаштовують так зване «Європейське містечко» за сприяння Представництва ЄС в Україні та посольств держав-членів ЄС.

Львівський Центр розвитку місцевого самоврядування з нагоди Дня Європи організовує флешмоб у соціальній мережі Facebook “Ми з Європою” / “We are with Europe”.

Усі громади можуть долучитися до святкування Дня Європи та стати учасниками флешмобу.  Для цього потрібно зробити колективне фото працівників ОТГ з прапором Європейського Союзу та розмістити на сторінці громади у Фейсбук. Фото можна підписати коротким вітальним текстом, до якого необхідно додати хештег #МизЄвропою/WearewithEurope а також позначити Львівський Центр розвитку місцевого самоврядування, Програму “U-LEAD з Європою” та Представництво ЄС в Україні.