У РАДЕХОВІ ВСТАНОВИЛИ КОНТЕЙНЕРИ ДЛЯ ВИКОРИСТАНИХ БАТАРЕЙОК

У закладах торгівлі нашого міста, а саме, в магазині «НАДІЯ», ФОП ШТАНДЕРА В.З., супермаркеті «Свій Маркет», магазині «ГОСПОДАР», гуртівні «ПРИВОКЗАЛЬНА», супермаркеті «ЯВІС», супермаркеті «СОФІЯ», супермаркеті «РУКАВИЧКА» встановлені контейнери для використаних батарейок.

Чому важливо не викидати використані батарейки у звичайні сміттєві контейнери? Батарейки містять свинець, ртуть, кадмій, агресивні кислоти, які забруднюють навколишнє середовище. Важкі метали накопичуються у грунті і негативним чином впливають на здоров’я людей, спричиняючи надзвичайно серйозні захворювання. В багатьох містах уже діють пункти прийому відрацюваних елементів живлення, а їх утилізацію здійснює, зокрема, державне підприємство “Аргентум”. Це дає змогу запобігати потраплянню метанів у навколишнє середовище та не завдавати шкоди не тільки самим собі а й декільком наступним поколінням.

МИ ЗАКЛИКАЄМО РАДЕХІВЧАН ТА ЖИТЕЛІВ ІНШИХ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ ВІДПОВІДАЛЬНО ПОВОДИТИСЯ З НЕБЕЗЕЧНИМИ ВІДХОДАМИ ТА ВИКИДАТИ ВИКОРИСТАНІ БАТАРЕЙКИ ЛИШЕ У СПЕЦІАЛЬНІ БОКСИ, ЩО РОЗМІЩЕНІ У ЗАКЛАДАХ ТОРГІВЛІ МІСТА РАДЕХОВА: в магазині «НАДІЯ», ФОП ШТАНДЕРА В.З., супермаркеті «Свій Маркет», магазині «ГОСПОДАР», гуртівні «ПРИВОКЗАЛЬНА», супермаркеті «ЯВІС», супермаркеті «СОФІЯ», супермаркеті «РУКАВИЧКА».