ВІДДІЛ РЕЄСТРАЦІЇ РАДЕХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ШАНОВНІ РАДЕХІВЧАНИ!

Радехівська міська рада інформує вас про те, що відповідно до рішення міської ради 7 сесії 7 скликання від 20 квітня 2016 року №6 створено реєстраційний відділ міської ради до якого входять :
– Спеціаліст І категорії-реєстратор речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;
– Спеціаліст І категорії – реєстратор фізичних, юридичних осіб та громадських організацій;
– Спеціаліст І категорії – реєстратор місця проживання та перебування фізичних осіб, кадастровий реєстратор.

Тому, шановні радехівчани, з приводу реєстрації нерухомого майна-житлових будинків, квартир, гаражів, нежитлових приміщень, земельних ділянок, оренди земельних ділянок, а також відкриття підприємницької діяльності та нових підприємств, їх перереєстрацію, реєстрації місця проживання та одержання витягів з державного земельного кадастру про земельні ділянки просимо звертатися до Радехівської міської ради у реєстраційний відділ за адресою-м.Радехів вулиця І.Франка,2 , І поверх, конт. тел. 41084.