Сокальська ОДПІ: від боржників в бюджет надійшло майже 12 мільйонів гривень

Станом на 1 квітня 2015 року суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку у Сокальській ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, включаючи Радехівське відділення Сокальської ОДПІ, заборгували бюджету 223,4 млн. грн. у вигляді несплачених податків та зборів.

Впродовж першого кварталу цього року надходження до бюджету у рахунок погашення податкового боргу від підприємств-боржників склали майже 12 млн. грн., у тому числі до державного бюджету – 4,4 млн. гривень.

Внаслідок вжитих заходів працівниками інспекції в бюджет надійшло 1,9 млн. грн. заборгованих сум, зокрема:

– для стягнення коштів з рахунків підприємств-боржників за рішенням судів щоденно проводилось виставлення інкасових доручень, внаслідок чого стягнуто коштів в рахунок погашення податкового боргу в сумі 1,8 млн. грн.;

– забезпечено надходження коштів до бюджету по позовах щодо звернення стягнення на активи боржників за виконавчими документами через Відділ державної виконавчої служби та за рахунок вилучення готівкових коштів в сумі 0,1 млн. гривень.

Фахівцями відділу погашення заборгованостей Сокальської ОДПІ вживаються й інші заходи щодо стягнення з боржників податкового боргу, а саме: протягом січня – березня поточного року описано та зареєстровано в податковій заставі активи підприємств-боржників на загальну суму 16,7 млн. грн., передано матеріали в судові органи по 8-и підприємствах-боржниках щодо надання дозволу на стягнення коштів в рахунок погашення податкового боргу в сумі 3,8 млн. грн., направлено в органи управління, яким підпорядковані комунальні та державні підприємства-боржники, шість подань щодо прийняття одного з рішень, відповідно до статті 96 Податкового кодексу України. В результаті одного з керівників підприємств-боржників звільнено від виконання обов’язків.