Реєстрація нерухомого майна, юридичних, фізичних осіб

З 13.12.2015 вступили в силу Закони України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» та «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень». В зв’язку із змінами та відповідно до рішення сесії Радехівської міської ради №6 від 20 квітня 2016 року Про зміну структури апарату та затвердження штату Радехівської міської ради, створено реєстраційний відділ міської ради. Починаючи з 1 травня він надає послуги із реєстрації нерухомого майна та їх обтяжень, юридичних та фізичних осіб-підприємців. Реєстраційний відділ знаходиться у Радехівській міській раді (1 поверх).