Шановні платники податків!

Сокальська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Львівській області повідомляє, що 25 лютого з 11.00 до 12.00 відбудеться „гаряча лінія” із засупником начальника Сокальської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області – начальником Радехівського відділення Сокальської ОДПІ Сольваром Олегом Маріановичем з усіх питань застосування платниками податків податкового законодавства, законодавства щодо адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, подання податкової звітності до органів ДФС в електронному вигляді та діяльності Радехівського відділення Сокальської ОДПІ.

Телефон „гарячої лінії” (255)2-25-66.

Шановні платники податків Львівщини!

З 15 лютого 2016 року Громадська рада при ДФС у Львівській області в приміщенні Головного управління ДФС у Львівській області буде проводити щоденний прийом громадян з 14 год. до 17год. 30 хв. з питань роботи податкових та митних органів Львівської області.

Місце проведення: м. Львів, вул. Стрийська, 35, каб. 103а.

Свої зауваження та пропозиції можна надсилати на електронну адресу: radadfs@ukr.net або надавати по телефону: +380676758000.

Сторінка у Facebook: Громадська рада при ДФС у Львівській області.

Графік чергувань:

Понеділок     –        Кадрова комісія