До уваги платників податків

У випадку, якщо ви стикнулися з неправомірними діями або бездіяльністю працівників Державної фіскальної служби у Львівській області чи Львівської митниці ДФС, ви можете повідомити про такі факти відділ власної безпеки при ГУ ДФС у Львівській області ГУВБ ДФС України на адресу: м. Львів, вул. Стрийська 35, поштовий індекс 79003, або цілодобово за номером телефону (032) 297-36-09. Жодне звернення не залишиться без реагування.

Наша мета – підвищення довіри громадськості до органів Державної фіскальної служби.

Сервіс „Пульс” – на захисті інтересів платників

Сокальська ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області нагадує, що якщо платник має всі підстави вважати, що посадовці органів Державної фіскальної служби зловживають своїм службовим становищем чи умисно створюють перешкоди у спілкуванні, платники для усунення неякісного обслуговування чи некоректного ставлення можуть скористатися інтерактивною лінією ДФС України „Пульс”.

Сервіс „Пульс”, функціонування якого базується на принципі зворотнього зв’язку та оперативного вирішення проблемних питань платників податків, гарантує негайне реагування та вирішення проблем у спілкуванні з митниками та податківцями.

Звернення на „Пульс” ДФС України опрацьовуються протягом однієї доби. Фахівці ДФС України не тільки приймають скарги громадян, а й повідомляють заявникам про результати розгляду їх звернень та вжиті заходи.

Торік на антикорупційний сервіс „Пульс” звернулося 3 платників, котрі зареєстровані у Сокальській ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області. Всі сигнали були опрацьовані своєчасно, порушень з боку працівників інспекції не встановлено. Цього року звернень на „Пульс” з боку платників не було.

Отож, якщо у Вас виникають певні труднощі у спілкуванні з податковою чи митницею, телефонуйте за номером „Пульсу” (044) 284-00-07. Лінія працює цілодобово.