Щиро вітаю Вас із прийдешніми Новим 2017 роком і Різдвом Христовим, з тими святами, які пробуджують у наших серцях особливі почуття гордості за рідний край та єдність християнської родини.

На порозі 2017 року можна впевнено сказати, що минулий рік був прожитий не даремно. Він був насичений різними подіями, напруженою працею і вагомими досягненнями. Не зважаючи на різні перешкоди і труднощі,  минулого року нам вдалося реалізувати ряд запланованих справ і досягнути значних позитивних змін у соціально-економічному і культурному розвитку Радехівщини.

У 2016 році чимало коштів було використано на ремонт доріг. Зокрема, з обласного бюджету освоєно 4,450 мільйона гривень. На ремонт доріг загального користування залучено 2 мільйона гривень коштів інвесторів та 1,06 мільйона гривень коштів місцевих рад. На ремонт комунальних доріг органами місцевого самоврядування району було використано 3,118 мільйона гривень власних коштів. При сприянні керівництва Львівської облдержадміністрації впродовж року проводився ремонт дороги державного значення Червоноград-Броди, під час якого було використано 185 мільйонів гривень, а також продовжено ремонт дороги державного значення Львів-Луцьк, що проходить через Радехів.

Минулого року зростало виробництво промислової продукції найбільших підприємств району. Обсяг реалізованої промислової продукції в розрахунку на одну особу становив 25064,2 гривні, а обсяг капітальних інвестицій – 6331,2 гривні. Крім того, досягнуто росту виробництва продукції сільського господарства на 2,3 відсотка у порівнянні з попереднім роком. Відповідно, середньомісячна заробітна плата у промисловості зросла на 25,3 %, у сільському господарстві – на 30,6 %, у лісовому  господарстві – на 19,3 % і в бюджетній сфері – на 15,3 відсотка. Завдяки поступальному розвитку економіки району перевиконано планові показники дохідної частини районного бюджету і зведеного бюджету Радехівського району.

У 2016 році було відремонтовано чотири загальноосвітні школи і два дошкільних навчальних заклади, на що було використано 2220 тисяч гривень. Отримано і придбано комп’ютери для п’яти загальноосвітніх шкіл району. Проводилася добудова шкільних кімнат при Радехівській районній школі мистецтв. Для Радехівської дитячої музичної школи імені І.Білозора закуплено нові музичні інструменти і проведено заміну вікон та дверей. Світлове і звукове обладнання було придбано для Радехівського районного Народного дому. У медичній сфері за відповідні кошти реалізовано: заміну вікон, дверей і дахів в Радехівській центральній районній лікарні та Лопатинській районній лікарні, ремонт  гінекологічного відділення Радехівської центральної районної лікарні, реконструкцію лікарської амбулаторії в с.Новий Витків і ФАПу в с Сушно, заміну вікон у лікарській амбулаторії с.Павлів. У 2016 році в Радехові  розпочато будівництво дитячого будинку сімейного типу і придбано житловий будинок для двох осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Окрім  того, минулого року чималу увагу було приділено розвитку спорту, зокрема встановлено три спортивні майданчики: в місті Радехові та в селах Стоянові і Павлові.

Так, у 2016 році ми старалися працювати ефективно і результативно, розуміючи, що мирному небу на наших теренах ми завдячуємо українським воїнам, які героїчно захищали і захищають територіальну цілісність Української незалежної держави від московських агресорів. А тому керівництво району надавало і буде надавати особливу моральну і матеріальну підтримку всім учасникам АТО та їхнім сім’ям.

З нагоди новорічно-різдвяних свят сердечно бажаю Вам, шановні краяни, міцного здоров’я,  щастя і достатку, а у Ваших оселях нехай завжди панують злагода і взаєморозуміння, любов і радість. Нехай буде мирним небо над Україною у Новому 2017 році, а Різдво Христове додає Вам впевненості і віри у щасливе майбутнє нашої незалежної Української держави.

 Тарас Калита, голова Радехівської райдержадміністрації

ЗВЯЗОК