ІСТОРИЧНА ПАМ’ЯТЬ НЕ ПІДДАЄТЬСЯ РУЙНАЦІЇ

Вже третій рік поспіль до Радехова приїздить група польської молоді, яка впорядковує могили на старому цвинтарі. Цьогорічна акція організована Фондом Студія Схід і Кураторій Освіти у Вроцлаві за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні, Міністерства закордонних справ, Сенату Республіки Польща та органів самоврядування Вроцлава та Нижньосілезького воєводства.
З 9 липня по 17 липня у нашому місті перебувала група із 7 волонтерів, які приїхали до нас із польського міста Свідніца, для впорядкування та відновлення могил на старому цвинтарі Радехова, який визнано історико-меморіальним комплексом.
Як зазначила координатор групи п.Ева, що вони впорядкували могили всі, як і українські поховання, так і польські. Для цього вони визначили площу робіт і плідно попрацювали, відновивши могилу Максиміліана Вольфа (керівник радехівськогобровару), Антонія Росса (казначейг.Бадені) могила якого розміщена неподалік графської усипальні та багато інших могил, які за пройдені роки вже втратили свій стан, але не втратили людської пам’яті.
Хочеться скласти подяку всім радехівчанам, які тепло зустріли гостей, зокрема Оксані Романюк, Світлані Нагірній, Зеновію Жуку за смачні обіди, Наталії Кончук, Мирославі Ференс, Ірині Лах за надане житло, Зіновію Твердохлібу за допомогу та цікаву і змістовну екскурсію.

ЗВЯЗОК